Любов - це нива, як засієш, так і пожнеш!

січня

В Старому Заповіті в книзі Буття описано, як Бог сказав Адаму, що "не добре чоловікові бути одному", і виповнив потребу першої людини таким чином: "Створю йому поміч, подібну до нього". Слово "подібний" означає "лицем до лиця". Божий задум полягав в тому, щоб створити для Адама таку особу, з якою би він міг спілкуватися лицем до лиця. Це глибокі особисті відносини, в яких двоє людей настільки близькі один до одного, що їхні найглибші потреби є повністю виконаними.
Шлюб - це Божа відповідь на потребу людини в єдності з іншою особою. В тій самій історії створення світу сказано, що Адам і Єва стануть одним тілом. Психологічна історія людини говорить про те, що в неї є бажання з кимось поріднитись, злитись, з'єднатись. Безсумніву, із всіх видів людських відносин шлюб є найбільш інтимним. Чоловік і жінка розділяють один з одним життя інтелектуально, емоційно, соціально, психологіно і духовно, тобто до такої міри, що про них можна сказати "одне тіло". Це не означає, що в шлюбі подружжя втрачає свою індивідуальність, просто вони відчувають глибоке єднання один з одним.
Шлюб неможливий без серйозного, довгого посвячення один одному. Шлюб - це не тільки контракт, який дозволяє сексуальні стосунки; не тільки психологічна лікарня, яка надає необхідну емоційну підтримку; не тільки засіб досягнення соціального статусу і економічної безпеччності. При всій своїй важливості і цінності навіть любов і дружба не можуть виступати в якості кінцевої мети шлюбу.
Найвища ціль шлюбу - це найцінніший союз чоловіка і жінки у всіх сферах життя, який приносить найглибше задоволення і служить для реалізації найкращих планів Бога для життя обох молодят.
 

8 серпня 2010 року відбувся шлюб Кухарука Романа та Драчук Оксани. Звінчав молоду пару один із Пасторів церкви - брат Яцюк Василь Григорович, обслуговував цю урочисту подію молодіжний хор.