Молитва за немовлят

січня

«Тоді поприносили діток до Нього, щоб Він доторкнувся до них, учні ж їм докоряли. А коли спостеріг це Ісус, то обурився, та й промовив до них: «Пустіть діток до Мене приходити, і не бороніть їм, - бо таких Царство Боже! Поправді кажу вам: Хто Божого Царства не прийме немов дитя, той у нього не ввійде». І Він пригорнув, і поблагословив, на них руки поклавши».
Марка 10:13-16

 

 

Омолитвування дітей - це не обряд, традиція чи звичай національного або ж побутового характеру, а молитва благословіння та посвячення немовляти Богові, так, як це робив ще Ісус Христос. На батьках лежить відповідальність, якими виростуть їхні діти, ким вони стануть і чи будуть благословенними. Їхнє завдання - дбати про те, аби діти любили і служили Богові. Але зачасти ми можемо спостерігати таку властивість: нерідко батьки застерігають про те, що потрібно мати страх Господній, бути смиренними, а самі чинять по-іншому, як правило, навпаки. Тому проповідники-наставники неодноразово наголошують на важливості та ролі батьків у вихованні дітей. Адже саме за ними стоїть найважливіший вибір у житті дитини...
Як чудово, що такий благодатний вибір зробили батьки, що принесли своїх діток на молитву-благословіння 3 жовтня у церкву по вул. Квітова, 19: донечку Вікторію - сім'я Гирей та Софію - сім'я Скрипок, синочка Рому -сім'я Стець та Владислава - сім'я Рудих. Настанову давав пастор Яцюк Василь.
Бажаємо Вам мудрості, терпіння та люблячого батьківського серця! Нехай ваші донечки та синочки зростають здоровими, красивими, розумними, талановитими та щасливими на славу Божу!