Боже благословіння у життя людей

січня

 
Пресвітер Коцюбайло Микола Петрович звернувся до батьків та церкви із такими словами: "Ми сьогодні не звершуємо хрещення над дітьми, адже це ми робимо тоді, коли наші діти виростають, особисто пізнають Бога і мають власне бажання бути членами Божої Церкви. Зараз ми звершуємо молитву за дітей - це служіння присвячення. Молоді сім'ї присвячують своїх дітей від сьогоднішнього дня Богу.
 

 
Колись в Старозаповітні часи Анна молилась до Бога і просила для себе дитини. Коли її молитва була вислуханою, то вона прийшла у храм та посвятила це хлоп'ятко Богові. Відтоді Самуїл жив при храмі із священником Іллієм. Якщо прослідкувати все життя Самуїла, то ми можемо побачити, що цей маленький хлопчик виріс великим пророком Божим, через якого Творець робив надзвичайні справи, і вся суть полягає в тому, що колись, в його дитячі роки, мама віддала своє немовля в Божі руки.
Як важливо, щоб те цінне, що ми маємо, наших дітей, ми могли посвятити для Господа.
Бо по-особливому любить дітей, бо Він сказав, що "таких є Царство Небесне" та "будьте, як діти".
Дуже важливо, щоб у наших сім'ях панувала любов один між одними, тому що наші діти вони впитують в себе кожне наше слово та наш вчинок. Якщо вдомі є любов - це відображається на нашому наслідді".

Потім церква звершила щиру молитву за ці молоді сім'ї та благословила їхніх дітей.

Хай Бог рясно благословить цей молодий виноградник, нехай ці немовлята ростуть на радість батькам та на слава Господу!