І знову Творець по своїй милості подарував нам ще один рік життя. Ми не знаємо, що він принесе, що чекає нас, переступивши його поріг, у нас є свої плани, мрії, сподівання, але в чому ми можемо бути впевнені стовідсотково, - це у тому, що Бог уже там, у нашому майбутньому, завжди готовий допомогти, підтримати, спрямувати: «Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь» (Пр. 16:9). І завжди слід пам'ятати, що Новий Рік починається не з позначення у календарі, а тоді, коли ми вирішуємо почати все по-новому...
31 грудня о 21:00 розпочалося Новорічне богослужіння. Це одна з давніх традицій нашої церкви зустрічати Новий рік у єднанні з Богом та один з одним. В той час, коли годинник швидко відбиває останні секунди старого року, кожен має можливість зустріти своє майбутнє з Господом, схилившись у молитві. Це особлива зустріч. Перед очима постає весь прожитий рік, серце наповнене подяки та хвали Творцеві, на очах бринять сльози, а на душі невимовний спокій. Опісля, молодь церкви у дружньому колі відсвяткувала цю подію. Девізом їхньої зустрічі стали слова з відомої пісні: "Мій Бог моя надія".
2 січня до нас у гості завітав чоловічий хор з церкви по вул. Довженка. Проповіді братів були спрямовані на те, аби підкреслити вагомість поклоніння Богу у житті кожного з нас. Відтак з їхніх уст лунали подячні пісні для Творця.
7 січня о 10:00 розпочалося перше богослужіння, присвячене Дню Народженню Ісуса - Сина Божого. У своїх проповідях брати закликали не забувати про основу свята: хто ж насправді народився в убогих яслах більше, ніж 2000 років тому? Бог неба та землі, всього видимого і невидимого настільки полюбив грішну людину, що прийшов у цей світ для того, щоб дати спасіння для кожного, хто щирим серцем бажає цього. Зійшовши з небес та виконавши покладену на Нього місію, Ісус став Посередником між Отцем та людьми. Після цієї події пройшло багато часу. Прикро визнавати, але з кожним роком все менше і менше людей у різдвяні дні говорять про Ісуса та Його прихід на землю. Для багатьох Він так і залишився немовлятком у яслах. Людство стали залежними від традицій, адже обряди та звичаї панують у кожній дрібниці. Згадаймо слова одного з апостолів: необхідно "...уважати та дивитися на Засновника та Звершителя віри". Слід звільнитися від тілесних обрядів, пустих ритуалів та церковного формалізму, аби через земні традиції ми не втратили небесного благословіння.Ці різдвяні дні були по-особливому насиченими у нашій церкві.
8 січня молоді брати та сестри відвідали статечних членів нашої церкви, співаючи та звіщаючи про народження Ісуса. Також цього дня до нас завітали гості з м. Чорткова, які з радістю в серці та посмішками на обличчі ділилися Словом Божим та благою вісткою, що змінила життя багатьох. Лунали свідчення молодих людей про те, як колись народжений у яслах Спаситель, народився і в їхніх серцях. На вечірньому богослужінні активну участь взяв церковний духовий оркестр, який «гучно» прославляв Господа різдвяними мелодіями.
9 січня після ранкового служіння, частина молоді поїхала колядувати у смт Хоростків та село Остап'є. Люди по-різному сприймали молодих колядників, що безкоштовно співали різдвяних пісень, але яким благословінням були для нас вдячні посмішки, слова та сльози стареньких в домівки яких, ми приносили благу вістку Христового Народження. Інша частина молоді поїхала на євангелізацію у село В. Ходаків. Це також був благословенний час! Співаючи про народження Ісуса, молоді люди закликали прийняти Христа у своє серце тими, хто цього ще не зробив.
16 січня 2011 року відбулося служіння за участю молодіжного хору та гостей з Луцька. Ввечері дітки своїми ще зовсім юними серцям віддавали славу народженому Спасу. Різдвяна програма дитячого хору передбачала пісні, віршики, сценки.
Швидко промайнув святковий час, та нехай світло Різдва Христового упродовж усього року сіяє Вифлиємською зіркою у наших серцях.
Над статтею працювали: Бридун Наталія та Рудяк Марія