Шлюб – це повеління Боже

січня

 

 
«Покине тому чоловік батька й матір, і пристане до дружини своєї, і будуть обоє вони одним тілом» (Ефесян 5:31) – це не легенда, не казка, а повеління Боже, з цього почав шлюбне наставлення пастор Чортківської Церкви Християн Віри Євангельської – Олег Павлович Саган.

 Брат Олег нагадав, що шлюб – це згода в єднанні, чого і побажав нареченим. Він зазначив, що на сьогоднішній день християнству необхідні сім'ї, які живуть за Божими принципами, оскільки саме сім'ї (шлюби) є під прицілом диявола. Боже покликання – бути сімє'ю, продовжувачами роду, тими хто в майбутньому  понесе Євангелію через своїх дітей та онуків.
Олег Павлович поділився з молодятами 9-ма правилами щасливого сімейного життя:
1.      ніколи не сваріться (ніколи не підвищуйте голосу одне на одного);
2.      сімейні стосунки будуйте на повазі;
3.      спішіть просити прощення першими;
4.      не будьте суворими одне до одного;
5.      не гнівайтеся;
6.      ніколи не звинувачуйте одне одного (коли звинувачуєте чоловіка/дружину, звинувачуєте самих себе, бо двоє вже - одне (Ефесян 5:31));
7.      цінуйте одне одного вище всього, що є в вашому житті;
8.      шлюб – перший, найвищий пріорітет життя;
9.      вділяйте час та увагу своїй сім'ї.

Молитву благословіння новоствореної сім'ї звершили пастори Олег Павлович Саган та Василь Григорович Яцюк, до яких приєдналися рідні та друзі молодят.
 Весільні пісні лунали у виконанні Об'єднаного молодіжного хору Церкви Християн Віри Євангельської, що по вул. Квітова, 19.