Зберігайте все те...

січня

      Ще здається недавно очі тисячів молодих людей з усієї України були направлені в майбутнє чекаючи заповітного 6-го липня 2011 р. - відкриття всеукраїнського молодіжного зїзду поблизу містечка Малин Житомирської обл., під гаслом: "Євангелія - сила Божа", але ось він уже в минулому...
 

      Безліч молодих людей з усіх куточків нашої держави подібно, як цар Давид очікував Господа і виспівував свою спрагу по Ному в псалмах, чекади що ж їм в цьому таборі буде говорити Бог і співали йому пісні хвали.

      І дійсно, ті хто шукали, - знайшли. Бог через своїх помазанців промовляв до молодих сердець. Важко перебільшити зміни, які приходять в життя молоді в цому таборі. Особливо це стосується тих, які налаштували свої серця почути від Господа, які хотіли цих перемін. Але часто навіть ті юнаки і дівчата які їхали з своїми амбіціями досить швидко смиряються в цій амосфері, перемінюються, каються, шукають Бога, одержують хрещення Духом Святим, посвячують своє життя на працю в Церкві Христовій.
 

 
      Окрім духовного збагачення у викладах та молитва, і окрім фізичного відпочинку та спілкування молодь нашої церкви взяла на себе певну працю в таборі:
- Декілька молодих братів взяли на себе показ слайдів та відео на 3-х екранах через проектори;
- Молодіжний хор нашої церкви разом із Львівським хором служили співом на ранковому богослужінні 12 липня.

      Оглядаючись на 8 днів табору хочеться висловити подяку всій команді організаторів на чолі з пастором Богданом Левицьким за їхнє служіння Богу, Церкві та молоді.

      Так хочеться щоб ті скарби духовні, які Господь подрував нам в цьому таборі були збережені і зрощені в кожному молодому серці. Молюсь про це і мрію про це.
 
Віталій Кусьмій