Що Бог з\'єднав, того людина нехай не розлучає!

січня

 


   Шлюб установлений Самим Богом ще в раю. Після сотворения Адама і Єви "благословив їх Бог і сказав їм Бог: плодіться і розмножуйтесь, і наповнюйте землю і володійте нею" (Бут. 1, 28).
 

Ісус Христос освятив шлюб Своєю присутністю на весіллі в Кані Галилейській. Він також говорив: "Бог сотворив за образом Своїм людину, чоловіком і жінкою створив їх (Див.: Бут. 1, 27). І сказав: заради цього залишить чоловік батька свого і матір і приліпиться до жінки своєї, і будуть двоє одним тілом (Див.: Бут. 2, 24). Тож вони вже не двоє, а одна плоть. Отже, що Бог з'єднав, того людина нехай не розлучає" (Мф 19, 4-6).

    13 листопада 2011 року відбулось шлюбне вінчання двох закоханих людей - Володі та Тетяни. Любов, яка розгорілась в їхніх серцях, дала поштовх до того, щоб створити сім'ю. Цих двоє молодих людей побачили необхідність в тому, щоб служити все життя один одному, розділяти разом радість та горе, багатство і бідність, прожити в мирі і в злагоді, доки смерть не розлучить їх. Тепер життя розпочнеться з нової сторінки, де кожен з них нестиме відповідальність не тільки за себе, але й за свою другу половинку. Тож нехай Бог благословить цю молоду сім'ю і дасть їм мудрості та терпіння у подружньому житті.