Це діти, що їх, з ласки, дарував Бог слузі твоєму

січня

1 квітня 2012 року вже вкотре в нашій церкві відбулась молитва над немовлятами.
Як приємно бачити, що молоді батьки свідомо йдуть на цей крок, приносячи своїх немовлят перед Господнє лице для отримання благословіння.
          

 

1 квітня 2012 року вже вкотре в нашій церкві відбулась молитва над немовлятами. Як приємно бачити, що молоді батьки свідомо йдуть на цей крок, приносячи свої немовлята перед Господнє лице для отримання благословіння.1 квітня 2012 року вже вкотре в нашій церкві відбулась молитва над немовлятами. Як приємно бачити, що молоді батьки свідомо йдуть на цей крок, приносячи свої немовлята перед Господнє лице для отримання благословіння.
 

 

           Крихітки, яких принесли для молитви та благословіння церкви, ще нічого не розуміють. Все, що їм зараз потрібно, це батьківська увага та теплота. Але їх батьки розуміють і побачили, що коли вони доручають змалечку своє чадо в Божі руки, то ці дітки ростуть не такими, як всі інші. Я не кажу про те, що після молитви ці діти стають дуже послушними чи перестають плакати...Зовсім ні... Це їхня природа і так вони виявляють свої бажання. Я кажу про те, що кожен із таких дітей є благословенним та, починаючи із дитячих літ, виростає у атмосфері любові, ласки та виховання в дусі істини. Сьогодні своїх дітей принесли три сім'ї. Логвись Андрій та Надія принесли свою четверту дитину - дівчинку Аріну, Джигун Андрій та Леся принесли також четверту дитину - сина Іллю, а сім'я Балко Іван та Наталя принесли свого другого синочка - Марка.
           Єпископ Терещенко Володимир Григорович закликав батьків виховувати своїх дітей в дусі правди та істини, і так їх навчати, щоб вони тримались цього до кінця свого життя.
"Наставляй малого на добру путь,- навіть як постаріється, не зверне з неї". Приповісті 22:6
           На батьків покладається велика відповідальність за дітей, але ця відповідальність є не настільки страшною, якщо із самих початків віддати це в руки Божі.
Тож нехай ці немовлята ростуть здоровими, мудрими, на славу Богові та на радість батькам.